Podzim u mladých hasičů v Habrech

Letošní ročník Havlíčkobrodského turné přinesl mladým hasičům v Habrech mnoho úspěchů. Účastnili jsme se všech šesti kol, z nichž jedno se konalo přímo v našem areálu pod zbrojnicí. S hrdostí oznamujeme, že jsme měli zastoupení v obou kategoriích (mladší, starší) a výsledky nás nesmírně těší. V mladší kategorii, kde se naši hasiči seznamují s hasičským sportem, obsadilo družstvo Habry A celkové 28. místo, zatímco Habry B se umístily na 41. pozici. V kategorii starších jsme dosáhli úžasného třetího místa ze 33 týmů po šesti kolech. S radostí jsme se opět zapojili do závodu v požární všestrannosti, který se po roční odmlce konal v Malči, a naše družstvo zde obsadilo 25. místo. Poslední soutěžní akcí v tomto roce pro naše mladé závodníky byla účast na halovém kvartetu v G. Jeníkově (2. prosince), kde jsme s úspěchem soutěžili v disciplíně štafety 4x60m. I zde byl náš sbor hojně zastoupen.

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality, Aktuality 2023. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.