Valná hromada okrsku Habry

Publikováno 5.2.2019 | Autor: Zdenek Urban

Valná hromada hasičů haberského okrsku. 

   Každoroční okrsková valná hromada hasičů se konala 2.2.2019 v sále kulturního domu obce Chrtníč. Okrsek Habry s devíti sbory je co do počtu na osmém místě z 18 okrsků okresu Havlíčkův Brod. Schůze se zúčastnili zástupci téměř ze všech sborů. Jaroslav Kodeš a Josef Aubrecht ze SDH Sázavka. Václav Štěpánek z Bačkova. Kamil Michal a Jiří Valtr z Leškovic. Ladislav a Petr Tučkovi z Frýdnavy. Václav Rezek a Josef Kafka z Lubna.  Jaroslav Ostatnický, Bohuslav Doležal a Milan Poláček z Chrtníče. Tomáš Kozlík ze Zboží. Bohuslav Mazánek, Jiří Rainiš a Štěpán Kreuzmann z Habrů. Valné hromady se nezúčastnili zástupci SDH Rybníček. Omluven byl Václav Kafka ze Zboží a Miroslav Chlád z Bačkova. Na valné hromadě jsme přivítali zástupce HZS Kraje Vysočina, územního odboru Havlíčkův Brod. Jednání se zúčastnil ppor. Jan Šimanovský velitel stanice Ledeč nad S. Schůzi zahájil a přítomné přivítal starosta okrsku Bohuslav Mazánek spolu s domácím starostou Milanem Poláčkem. Činnost okrsku za uplynulý rok vyhodnotil velitel okrsku Jiří Rainiš. Jan Šimanovský z HZS se ve svém příspěvku zaměřil zejména na odbornou přípravu jednotek obcí. V závěru valné hromady byla předána starostovi SDH Sázavka Jaroslavu Kodešovi medaile Za zásluhy o výchovu mladých hasičů. Po vyslechnutí zpráv jednotlivých sborů za uplynulý rok bylo odsouhlaseno závěrečné usnesení a plán kulturních a sportovních akcí na letošní rok. Domácímu sboru Chrtníč bylo poděkováno za uspořádání výroční schůze a občerstvení. Na závěr jednání popřál starosta okrsku přítomným pevné zdraví a úspěšný rok 2019 v hasičské činnosti.

https://jirirainis.rajce.idnes.cz/Vyrocka_okrsku_Habry_2019/

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality, Aktuality 2019. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *