Zimní halové kvarteto

Druhou prosincovou neděli 8.12.2019 se naši mladí hasiči zúčastnili soutěže ve sportovní hale při Gymnáziu, střední a vyšší odborné škole v Ledči nad Sázavou. První ročník seriálu závodů ve štafetě 4×60 m. Seriál je určen pro družstva, členy mladých hasičů SH ČMS. Závody jsou celorepublikové a jsou otevřeny i pro zahraniční účastníky a členy Moravské a České hasičské jednoty. Z našeho okresu přijelo několik družstev, ale převážná většina byla z ostatních okresů a krajů republiky. Jedním s pořadatelů je i naše Okresní sdružení hasičů Havlíčkův Brod. Soutěžní disciplínou je běh ve štafetě 4×60 m, upravené dle směrnic hry Plamen. Závodí se v kategorii přípravka, nejmladší žáci, mladší žáci a starší žáci ve čtyřčlenných družstvech. Dorostenky a dorostenci ve dvojčlenných družstvech. Vzhledem k nemocnosti našeho kolektivu jsme se zúčastnili pouze s dvojicí děvčat v kategorii nejmladších dorostenek. Družstvo našich děvčat soutěžilo v takovéto soutěži poprvé a ve složení Nela Machotová a Linda Hamsová. Přestože se děvčatům štafeta podařila dobře zvládnout, jejich výkon nestačil na ostatní závodníky. Získaly však zkušenosti z velkých závodů a mohly si tak porovnat své výkony a způsoby překonávání překážek. Patří jim určitě poděkování za účast a reprezentaci našeho sboru.

https://jirirainis.rajce.idnes.cz/Stafety_4x60_-_Ledec_n_S./

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality, Aktuality 2020. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *