Výroční valná hromada SDH Habry

Po roční odmlce se 8.ledna 2022 od 13 h konala v místní sokolovně Výroční valná hromada. Slavnostní schůze se zúčastnilo 40 dospělých členů a 14 mladých hasičů. Z hostů jsme přivítali zástupce místních spolků, konkrétně Zdeňka Vávru z rybářského spolku, za včelaře pak Anetu Prorokovou. Ze sousedních sborů přijala naše pozvání pouze Klára Valová z SDH Leškovice. Po vyslechnutí jednotlivých zpráv a zhodnocení let 2020/21 byly schváleny navržené plány kulturních a sportovních akcí pro letošní rok. V závěru slavnostní schůze byla některým členům za jejich aktivní činnost předána ocenění. Čestné uznání sboru obdržela Silvie Findová, Nela Findová a Nela Machotová. Věrnostní medaile za 10 let členství obdržela Kateřina Čápová, Kristýna Šourková, Veronika Pospíšilová. Věrnostní medaile za 20 let členství obdržel David Sedláček a za 50 let členství Bohuslav Mazánek a Josef Šindelář.

Starosta SDH Š. Kreuzmann

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality, Aktuality 2022. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.