„Velká cena Železných hor“

Publikováno 12.6.2019 | Autor: Zdenek Urban

Devátý ročník noční soutěže v Libici nad Doubravou se konal v pátek 31. května 2019. Rovněž tato soutěž se stala oblíbeným dostaveníčkem zastánců požárního sportu. Na letošní ročník přijelo celkem 31 družstev ze širokého okolí, 18 družstev mužů a 13 kolektivů žen. Počasí akci tentokrát přálo, bylo pěkně. Velice pěkný hasičský areál je v údolí říčky Doubravky, tak v noci je poměrně chladno. Soutěž probíhala střídavě ze dvou stanovišť. Krátce po půlnoci byly vyhlášeny výsledky, předány ceny a diplomy. Našim děvčatům se útok povedl a obsadily 4. místo v konkurenci třinácti družstev. V mužské kategorii se našemu B týmu moc nedařilo. Skončili na 15. místě.  A družstvo obsadilo 6. příčku z osmnácti družstev. Za účast na soutěži, reprezentaci našeho sboru i města patří chlapcům a zejména děvčatům poděkování. 

Naše A družstvo mužů soutěžilo ve složení: Kreuzmann Štěpán, Grund Ondřej, Grund Daniel, Kolář Jakub, Vávra Zdeněk, Čáp Martin, Bezouška Michal

B družstvo ve složení: Prorok Jan, Čáp Petr, Grund Ondřej, Růžička Jaroslav, Čáp Martin, Švec Adam, Kodým Adam.

Naše družstvo děvčat: Gabriela Šourková, Syrovátková Monika, Pospíšilová Kristýna, Vrzáková Adéla, Kreuzmannová Kristýna, Vlčková Kateřina, Pospíšilová Denisa .

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality, Aktuality 2019. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *