Soutěž v Rozsochatci.

Publikováno 20.9.2016 | Autor: Zdenek Urban

Jednou z posledních pohárových soutěží v letošním roce byla účast v Rozsochatci 17.9. 2016. Byl to 10. ročník soutěže O pohár starosty obce. Soutěž se konala na místním fotbalovém hřišti. Za deštivého počasí přijelo 22 družstev z okolí. Všechna zúčastněná družstva byla z našeho okresu. Kategorie mužů byla zastoupena 12 družstvy. Soutěžilo také pět družstev veteránů a pět družstev žen. Naše družstva tentokrát měla smolný den. Chlapci měli problém na rozdělovači a skončili na předposledním místě. Děvčata sice útok dokončila, ale pozdržela se u stroje. Vzhledem k dosaženému času na ně zbylo poslední místo. Na vyhlášení výsledků, předávání cen a pohárů již svítilo sluníčko. Našim soutěžícím i tak patří poděkování za reprezentaci.

Družstvo mužů: Kreuzmann Štěpán, Prorok Jan, Čáp Martin, Grund Daniel,Kolář Jakub, Švec Adam a Grund Ondřej.

Družstvo žen: Šourková Gabriela, Kreuzmannová Kristýna, Hloušková Zuzana,Langová Magdaléna, Vlčková Kateřina a Pospíšilová Kristýna.

Foto soutěž Rozsochatec

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality, Aktuality 2016. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *