Soutěž mladých hasičů HB Turné 2019

Publikováno 11.6.2019 | Autor: Zdenek Urban

Naši mladí hasiči jsou tak jako v minulých letech zapojeni do okresní soutěže v požárním útoku. Tato nese název „ Havlíčkobrodské turné “. V letošním roce se bude pořádat na čtyřech místech našeho okresu. První kolo se uskutečnilo 2.6.2019 ve Ždírci nad Doubravou. Soutěže se pořádají vždy v neděli od 10 hodin. Soutěží se dle pravidel hry Plamen, do které musí být přihlášené družstvo zapojeno. Za velké účasti mladých hasičů z 21 sborů celého okresu se organizátorům povedlo první kolo turné dobře zvládnout. Akce se konala v pěkném areálu u městské ČOV za velice pěkného počasí. Z jednoho stanoviště závodila kategorie mladší a z druhého starší. V kategorii starších soutěžilo 32 družstev. Naše A družstvo se umístilo na 22. místě. Druhé B družstvo obsadilo 29. místo. V mladší kategorii se našemu družstvu dařilo lépe a skončilo na pěkném 8. místě v čase 19.57. V kategorii soutěžilo celkem 33 družstev. Tři nejlepší družstva z každé kategorie jsou vždy oceněna poháry a všem zúčastněným předány diplomy a dárkové tašky s cukrovinkami. 

Druhé kolo se uskuteční 16.6.2019 v Nové Vsi u Sv. Třetí kolo budeme pořádat 1.9.2019 u nás v Habrech. Závěrečné čtvrté kolo se uskuteční 15.9.2019 v Herálci. Zde také dojde k vyhodnocení celého ročníku, kdy se z každého kola sečtou body za umístění v celém turné. Nejlepší kolektivy budou opět oceněny cenami a poháry. Je na místě poděkovat našim mladým hasičům za účast, reprezentaci města a sboru, ale také vedoucím kolektivu za doprovod a pomoc při nácviku.

Vedoucí kolektivu: Štěpán Kreuzmann, Gabriela Šourková, Jan Prorok a Daniel Grund.

Naše družstvo starších – A: Veronika Pospíšilová, Kristýna Šourková, Linda Hamsová, Matyáš Remar, Nela Machotová, Nela Findová a Silvie Findová 

Naše družstvo starších – B: Vendula Remarová, Veronika Pospíšilová, Aneta Proroková, Milan Kadlec, Kryštof Pipek, David Kadlec a Kristýna Šourková

Naše družstvo mladších: Anna Bilozir, Natálie Šourková, Vanesa Šotolová,Lucie Proroková Vojtěch Remar a Martina Kahounová z Malčína.

Foto turné Ždírec nad Doubravou

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality, Aktuality 2019. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *