Soutěž dobrovolných hasičů okresu Havlíčkův Brod

Publikováno 9.7.2016 | Autor: Zdenek Urban

Tak jako každým rokem soupeřila družstva dobrovolných hasičů z celého okresu v Havlíčkově Brodě. Soutěž se konala v sobotu 25. června 2016 za velice horkého počasí. Závodilo se v pěkném hasičském areálu v Humpolecké ulici. Soutěžila družstva, která jako vítězná postoupila z jednotlivých okrsků. Celkem 12 družstev mužů a 8 družstev žen, která své síly měřila ve štafetě 4 x 100 m překážek, 100 m překážek a požárním útoku. Naše družstvo žen a družstvo mužů bohužel nestačilo na špičková družstva okresu. V kategorii mužů zvítězilo družstvo z České Bělé a v kategorii žen si vybojovalo prvenství družstvo z Rozsochatce. Našim nevyšly zejména štafety a 100 m překážek.  Děvčatům se navíc nepovedl ještě požární útok. Ženy závodily ve složení Monika Syrovátková, Tereza Hloušková, Gabriela Šourková, Magdaléna Langová, Kateřina Vlčková a Veronika Čápová. Družstvo doplnila Ludmila Valtrová z SDH Leškovice neboť družstvo nebylo kompletní. Děvčata se celkově umístila na 7. místě. V jednotlivcích se nejlépe umístila Monika Syrovátková časem 23,73 na 25. místě. Družstvo našich chlapců zaujalo pozici v polovině startovního pole. Umístili se na 6. příčce v celkovém pořadí. Soutěžní disciplíny absolvovali ve složení Štěpán Kreuzmann, Daniel Grund, Jan Prorok, Adam Švec, Jakub Kolář, Ondřej Grund a Marcel Mergl. Z chlapců si v jednotlivcích nejlépe vedl Adam Švec, který se umístil na 20. místě v čase 21,11. Všem našim závodníkům patří poděkování za účast, dobrou reprezentaci města, našeho okrsku a sboru.

Foto Okresní kolo H.B.

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality, Aktuality 2016. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *