Setkání představitelů hasičských sborů v Habrech

Po několika letech mělo SDH Habry znovu tu čest uspořádat výroční valnou hromadu okresu Havlíčkův Brod. Celá akce se uskutečnila 25. března v prostorách místní sokolovny. Účast sborů oproti minulým letům byla hojná, sešlo se na 188 představitelů havlíčkobrodských sborů a významných hostů. Mezi nimi např. senátor Mgr. J. Tecl, radní Kraje Vysočina Mgr. K. Janoušek a zástupci HZS Vysočina – krajský ředitel Mgr. plk. J. Němec a ředitel územního odboru Havlíčkův Brod Mgr. plk. L. Vacek. Zástupce hasičských sborů přivítal starosta města Habry Ing. P. Víšek proslovem, ve kterém vyzdvihl práci hasičů. Celé shromáždění by nemohlo proběhnout bez pomoci jednotlivých členů SDH Habry, za což jim patří velký dík. 

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality, Aktuality 2023. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.