Ples HASIČŮ 2016

Publikováno 21.2.2016 | Autor: Zdenek Urban

První kulturní akcí hasičů je každoroční tradiční ples. Jako druhý bál letošní plesové sezóny se konal 13. února 2016. Přestože bylo příznivé počasí, návštěva nebyla velká. Až před půlnocí se sál zaplnil téměř 100 návštěvníky, převážně střední a mladší generace. Pořadatelé se však měli co otáčet, zejména ve výčepu. K tanci i poslechu pro všechny generace pěkně zahrála kapela Malá Lesanka z Humpolce. Na sále bylo ještě rušno ke třetí hodině ranní při poslední sérii písniček na závěr. Každý ze zúčastněných se po celý večer dobře bavil. Škoda jen, že byl poloprázdný sál i podloubí. Téměř každý z návštěvníků si odnášel nějakou tu cenu z pěkné tomboly. Můžeme říci, že se ples vydařil.

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality, Aktuality 2016. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *