Okrsková soutěž ve Zboží

Každoroční hasičská akce v podobě okrskové soutěže připadla letos na SDH Zboží. Dopolední část byla vyplněna již tradičně dálkovou dopravou vody. Odpolední část soutěží, ve které se závodilo v disciplínách: 100 m překážek a požární útok. V kategorii žen v disciplíně na 100 m se jako první umístila K. Doležalová (SDH Leškovice, 25:68 s), na druhém místě K. Valová (SDH Leškovice, 27:80 s) a na třetím místě O. Poživilová (SDH Zboží, 27:98 s). V kategorii mužů v disciplíně na 100 m se jako první umístil Š. Kreuzmann (SDH Habry, 23:80 s), na druhém místě V. Ostatnický (SDH Chrtníč, 23:88 s) a na třetím místě J. Kolář (SDH Habry, 23:96 s). V požárním útoku v kategorii žen se na prvním místě umístily ženy ze Sázavky (32:77 s), na druhém místě ženy z Habrů (36:89 s) a na třetím místě ženy z Leškovic (43:65 s). V kategorii mužů se na prvním místě umístili muži z Habrů (A–23:71 s), na druhém místě taktéž muži z Habrů (B–28:23 s) a na třetím místě muži z Chrtníče (A-30:05 s). Po sečtení všech časů (100 m překážek + požární útok) bylo následující umístění žen v tomto pořadí – 1. SDH Habry, 2. Sázavka a 3. Leškovice. V kategorii mužů první místo připadlo Habry A, druhé místo Habry B a třetí místo Leškovice A. Na závěr patří poděkování organizátorům z SDH Zboží za hladký průběh celého dne.

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality, Aktuality 2023. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.