Okresní soutěž hasičů – 19.6.2021 – Habry

Dne 19.6. proběhlo v Habrech okresní kolo v požárním sportu. Okresního kola se zúčastnilo na pět družstev žen a osm družstev mužů. Oproti minulým ročníkům byly ze soutěže vypuštěny disciplíny jako běh 100 m s překážkami a štafeta 4×100 m s překážkami. Jedinou disciplínou soutěže se tak stal požární útok. V kategorii žen tuto disciplínu vyhrálo družstvo z České Bělé a v kategorii mužů zvítězilo družstvo ze Žižkova Pole. Naše ženy se umístily na 5. místě. Družstvo mužů obsadilo 6. místo. Do krajského kola poustoupily tyto družstva: Žižkovo Pole a Dobrá (kategorie mužů), Česká Bělá (kategorie žen). Velký dík patří organizátorům soutěže a soutěžícím za reprezentaci našeho sboru a města.

Družstvo mužů: J. Prorok, O. Grund, D. Grund, Z. Vávra (horní řada)
                              J. Kolář, M. Čáp, Š. Kreuzmann (dolní řada)

Družstvo žen: (zleva) K. Čápová, G. Šourková, A. Proroková, K. Šourková, M. Syrovátková, K. Čápová, K. Valová

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality, Aktuality 2021. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.