Oblastní soutěž MH v Habrech

Dne 7. května se konalo oblastní kolo MH v požárním sportu. Této soutěže se zúčastnily týmy z Malče, Chrtníče, Golčova Jeníkova, Kout, Lučice, Hněvkovic, Světlé n/S a Habrů. V kategorii mladších se zúčastnilo 5 družstev a v kategorii starších 7 družstev. Naši nejmladší hasiči ve složení K. Příbramská, A. Rainišová, S. Bártová, D. Kolářová, V. Lubartská, Š. Fikar, L. Urban, V. Čáp, T. Filip skončili na pátém místě. Pro tyto nejmladší hasiče to byla úplně první účast na soutěži a ač se to nezdá, je to velký úspěch. V kategorii starších se naši hasiči umístili na pátém místě a to v tomto složení: N. Šourková, L. Proroková, V. Remar, V. Votava, J. Černý, V. Votava, R. Fikar a T. Holý. Všem závodníkům patří velký dík za reprezentaci našeho sboru a také vedoucím mládeže, kteří se na úkor svého volného času věnují naším nejmenším.

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality, Aktuality 2022. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.