OBLASTNÍ KOLO SOUTĚŽE MLADÝCH HASIČŮ „PLAMEN“.

Publikováno 18.5.2016 | Autor: Zdenek Urban

14.05.2016 – Sázavka

CELKOVÉ  VÝSLEDKY
STARŠÍ  KATEGORIE
1) Malčín A , 2) Habry, 3) Kámen, 4) Malčín B, 5) Chrtníč

MLADŠÍ  KATEGORIE
1) Sázavka A, 2) Malčín A, 3) Sázavka B, 4)Habry, 5) Malčín B

Do celkových výsledků je započítáno umístění z podzimního branného závodu požárnické všestrannosti 2015 ve Veselém Žďáru.

Habry – starší družstvo:Denisa Pospíšilová, Lucie Němcová, Tomáš Mazánek, Milan Kadlec, Vrzáková Adéla,Veronika Pospíšilová, Proroková Aneta, Šourková Kristýna a Vávra Zdeněk.

Habry – mladší družstvo: Belozir Anna, Natálie Šourková, Vojtěch Remar, Lucie Proroková, Vendula Remarová, Hloušková Emma, Hloušková Anna, Kadlec David, Růžičková Žaneta a Hamsa Dušan.

Oblastní soutěž mladých hasičů se konala na hřišti v Sázavce. Vzhledem k pěknému počasí se vydařila. Škoda jen, že nepřijela družstva z Golčova Jeníkova a Frýdnavy, ačkoliv byla přihlášena.  Poděkování za průběh a zajištění celé soutěže patří domácím hasičům. Rovněž všem vedoucím mladých hasičů a rozhodčím, kteří se na organizaci jakýmkoliv způsobem podíleli a přiložili ruku k dílu. Hlavním rozhodčím soutěže byl Jiří Rakušan z České Bělé. Rozhodčím štafety 4 x 60 Jiří Korel, požárního útoku Jiří Rainiš ml. a štafety dvojic Kristýna Pospíšilová. Zdravotní dozor nad soutěží zajistila Jana Zadinová. Z ostatních sborů vypomohli členové jako pomocní rozhodčí. Post startéra zastal Bohuslav Mazánek ml., který časomíru i obsluhoval. Bezchybně pracovala, a tak budeme věřit v její spolehlivost.
Na okresním kole 28.5.2016 v Havlíčkově Brodě budou zastupovat náš obvod družstva mladších hasičů z Malčína a Sázavky. Kategorii starších bude prezentovat náš obvod družstvo z Habrů.

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality, Aktuality 2016. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *