Loučení s prázdninami

Publikováno 25.8.2015 | Autor: Zdenek Urban

Letošní táborák se konal v sobotu 22.8. 2015 v areálu pod hasičskou zbrojnicí. Předposlední prázdninový víkend se vzhledem k pěknému teplému počasí vydařil a děti si loučení s prázdninami hezky užily. Více jak dvě stovky rodičů s dětmi společně s partou rybářů, hasičů, myslivců a za hudebního doprovodu kapely Leškovanka prožili příjemné odpoledne. Jídla a pití bylo dostatečné množství. Rožnila se ovce, smažily se langoše, hranolky, ohřívaly se párky v rohlíku či uzená kýta. Nejlépe si to ovšem užívaly děti, zejména při chytání živých kaprů v kádi a dovádění ve skákacích hradech. Největší zájem byl však tradičně o jízdu na voze, taženém pěkně upraveným koňským spřežením Jiřího Šupity z Leštiny. Děti si vyzkoušely pod dohledem myslivců i střelbu ze vzduchovek. Pěkné odpoledne zpestřila účast a prezentace automobilů Policie a ZZS, trenažér pojišťovny Allianz  či stánek bezpečnosti silničního provozu nadace Besip. Na přípravě, organizaci a průběhu akce se podílel kolektiv lidí, kteří obětovali svůj volný čas. Je proto na místě poděkovat zejména městskému úřadu a všem, kteří se jakýmkoliv způsobem podíleli na zdařilé akci a pomohli zajistit dětem pěkné odpoledne.

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality, Aktuality 2015. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *