Loučení s prázdninami – 21. 8. 2021

Stejně jako v minulém roce se i letos uskutečnilo tradiční loučení s prázdninami, které proběhlo v sobotu 21. 8. 2021 odpoledne v areálu pod hasičskou zbrojnicí. Kromě hasičů se na organizaci podílely i další místní spolky. Ze strany rybářů se jednalo o výlov kaprů z kádě a ze strany myslivců o střelbu ze vzduchovky.  Kromě toho měly děti možnost využít tzv. „Pohádkovou cestu lesem“ v blízkém okolí areálu. Nejvíce navštěvovanou atrakcí se staly skákací hrady, kromě nich mohly děti využít další zajímavé hry.  Velký zájem byl tradičně také o jízdu na povoze taženém koňským spřežením pana Karlíka. Vzhledem k protiepidemickým opatřením nás letos nenavštívily složky IZS (policie a ZZS). Odpoledne tak zpestřila účast vozidel hasičů. Loučení s prázdninami bylo zakončeno večerním promítáním filmu Bábovky, které bylo připraveno ve spolupráci s Městským úřadem. Všem, kteří se podíleli na celkové přípravě a organizaci patří velké poděkování.

ŠK

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality, Aktuality 2021. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.