HB turné 27.6.2021 – Nová Ves u Světlé

Družstvo našich mladých hasičů absolvovalo v neděli 27. června 2021 první kolo hasičské soutěže „Havlíčkobrodské turné 2021“. Soutěž se uskutečnila na hřišti v Nové Vsi u Světlé. Účast na letošním ročníku silně ovlivnila pandemie a tak se zúčastnilo pouze na 11 družstev starších a 11 družstev mladších. Vlastní soutěž začala v deset hodin. Náš kolektiv starších skončil s neplatným pokusem na posledním místě. I tak patří velký dík za reprezentaci našeho sboru a města. Poděkování patří také vedoucím kolektivu.

Vedoucí kolektivu: Gabriela Šourková, Daniel Grund

Kolektiv starších „A“: V. Remarová, N. Šourková, V. Šotolová, L. Proroková, J. Burýšek, V. Remar, R. Fikar

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality, Aktuality 2021. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.