HB turné 2021

HB turné – 27.6.2021 Nová Ves u Světlé

Družstvo našich mladých hasičů absolvovalo v neděli 27. června 2021 první kolo hasičské soutěže „Havlíčkobrodské turné 2021“. Soutěž se uskutečnila na hřišti v Nové Vsi u Světlé. Účast na letošním ročníku silně ovlivnila pandemie, zúčastnilo se pouze 11 družstev starších a 11 družstev mladších. Vlastní soutěž začala v deset hodin. Náš kolektiv starších skončil s neplatným pokusem na posledním místě. I tak patří velký dík za reprezentaci našeho sboru a města. Poděkování patří také vedoucím kolektivu.

Vedoucí kolektivu: Gabriela Šourková, Daniel Grund Kolektiv starších „A“: V. Remarová, N. Šourková, V. Šotolová, L. Proroková, J. Burýšek, V. Remar, R. Fikar

HB turné – 29.8.2021 Habry

Druhý den naši hasiči uspořádali soutěž v HB turné. Tato soutěž se koná již několik let a každý rok se ji zúčastní družstva mladých hasičů z celého havlíčkobrodského okresu v několika soutěžních kolech. Letošní účast ale poznamenalo zrušení jarních tréninků a soutěží. Do Habrů se sjelo pouze 22 družstev, což je méně oproti minulým ročníkům. Naši mladí hasiči soutěžili v kategorii starších. Družstvo Habry se umístilo na 9. místě. Hlavní rozhodčí soutěže, a zároveň rozhodčí v kategorii straších, se stala Vlaďka Jágrik. V kategorii mladších se stal rozhodčím Mirek Jágrik. Jednotlivé útoky startoval Martin Fikar. Na závěr soutěže proběhl ukázkový požární útok v podání našich nejmenších hasičů, který nacvičili pod vedením Moniky Syrovátkové. Poděkování patří zejména našim hasičům a všem, kteří se na této akci organizačně podíleli.

Vedoucí kolektivu: Gabriela Šourková, Daniel Grund Kolektiv starších: V. Votava, V. Vojtěch, J. Burýšek, V. Šotolová, L. Proroková, N. Šourková, R. Fikar

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality, Aktuality 2021. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.