Hasičská soutěž O pohár starosty města 2019

Publikováno 8.9.2019 | Autor: Zdenek Urban

Další letošní soutěží, kterou hasiči pořádali, byla soutěž v požárním útoku „O pohár starosty města“. Dvacátý první ročník poháru se konal v sobotu 31.8.2019 od 13 hodin v areálu pod hasičskou zbrojnicí. Za nádherného počasí se sjelo pouze jedenáct soutěžních družstev. Což bylo o jedno soutěžní družstvo více jak loni. Kategorii žen zastoupila pouze děvčata z Habrů a Světlé n/S. Našim děvčatům se útok nepovedl a v čase 39.89 skončila na druhém místě. Ženy ze Světlé n/S. se časem 23.00 umístily na prvním místě. Staly se držitelkami putovního poháru, který jim předal starosta sboru pan Bohuslav Mazánek. Mužských družstev se letošního ročníku zúčastnilo devět. Náš okrsek zastupovala ještě družstva z Chrtníče a Frýdnavy. Škoda jen, že jsme neviděli ostatní družstva hasičů z našeho okrsku. Funkci hlavního rozhodčího zastával Bohuslav Mazánek mladší. Jednotlivé útoky startoval Miroslav Čáp. Rozhodčím na jednom stání byl Štěpán Kreuzmann a na druhém Jiří Rainiš ml. Rozhodčím na terčích byl Jiří Stránský. V kategorii mužů se požární útok nejlépe povedl chlapcům ze Světlé n/S. v čase 22,30. Tímto se rovněž stali na rok držiteli putovního poháru starosty města. Druhé místo časem 23.57 obsadilo naše A družstvo. Třetí příčku družstvo Dobkova v čase 24.33. Družstvo mužů ze Střížova skončilo na 4. místě a naše B družstvo na 5. místě. Loňský vítěz z Jilmu obsadil až 6. příčku. Na 7. místě se umístila Frýdnava, za ní Chrtníč a 9. místo obsadili chlapci z Malčína. Setkání hasičů a jejich příznivců z okolí, to je hlavní cíl každé akce či soutěže. Všechna zúčastněná družstva obdržela pohár, pamětní list a cenu za umístění či účast v letošním XXI. ročníku soutěže O pohár starosty města. Poděkování patří zejména našim hasičům a všem, kteří se na této akci organizačně podíleli za velice horkého počasí. 

Naše družstvo žen: Gabriela Šourková, Denisa Pospíšilová, Klára Valová, Monika Syrovátková, Kristýna Kreuzmannová, Kristýna Šourková a Kateřina Vlčková.

Naše družstvo mužů A.:  Daniel Grund, Štěpán Kreuzmann, Michal Bezouška, Tomáš Mazánek, Jan Prorok, Zdeněk Vávra a Martin Čáp.

Naše družstvo mužů B.: Petr Čáp, Jakub Mergl, Jakub Kolář, Martin Čáp, Ondřej Grund,  Jaroslav Růžička a Tomáš Mazánek.

https://jirirainis.rajce.idnes.cz/Pohar_2019

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality, Aktuality 2019. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *