Frýdnavská savice 2016.

Publikováno 9.7.2016 | Autor: Zdenek Urban

V letošním roce již posedmé pořádal Sbor dobrovolných hasičů Frýdnava 2.července odpoledne hasičskou soutěž v požárním útoku. Provedení vlastního útoku je každým rokem zpestřeno místními pravidly. Využívá se asfaltové prostranství po bývalé státní silnici ve směru ke Golčovu Jeníkovu. Počasí hasičské akci popřálo. Přijelo sedm dětských družstev a třináct kolektivů dospělých. Z toho byla tři družstva žen. Družstva dětí soutěžila v jedné kategorii. Používají krátké savice a hadice dlouhé 10 m. Rovněž tak družstva dospělých měla podobná pravidla. Ženy měly určitá zvýhodnění. Nářadí a délka trati byla stejná. Elektronická časomíra již pracovala bezchybně po celou soutěž. Soutěžící přišlo povzbudit o něco méně diváků jak v loňském ročníku. V závěru soutěže absolvovala družstva pivní a limonádovou štafetu, kterou naše starší družstvo dětí vyhrálo. V dětské soutěži obsadila všechna družstva první místo a také všechna obdržela ceny a poháry.

V soutěži dospělých nejlepšího času docílilo družstvo žen z Habrů a chlapci obsadili druhé místo. Děvčata tak získala na rok putovní pohár. Všem se soutěž líbila a domácí organizaci dobře zvládli.

Mladší družstvo dětí soutěžilo ve složení: Hloušková Anna, Hloušková Emma, Šourková Natálie, Remar Vojtěch, Kadlec David, Proroková Lucie a Remarová Vendula. 

Starší družstvo dětí soutěžilo ve složení: Mazánek Tomáš, Vávra Zdeněk, Pospíšilová Denisa, Vrzáková Adéla, Šourková Kristýna, Remar Matyáš, Proroková Aneta. 

Družstvo mužů: Kreuzmann Štěpán, Grund Daniel, Kolář Jakub, Prorok Jan, Švec Adam, Mergl Marcel, Čáp Martin.

Družstvo žen: Kreuzmanová Kristýna, Šourková Gabriela, Syrovátková Monika, Hloušková Zuzana, Pospíšilová Kristýna a Vlčková Kateřina.

Foto savice 2016

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality, Aktuality 2016. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *