ČARODĚJNICE 2019

Publikováno 6.5.2019 | Autor: Zdenek Urban

Přes nepřízeň počasí v minulých dnech se pálení čarodějnic poměrně vydařilo. Příznivá nebyla ani předpověď. Přesto hasiči hranici i prostranství pěkně připravili. Chvílemi se ukázalo i sluníčko, ale bylo poměrně chladno, zejména večer. Hlavně, že návštěvníci nezmokli. I tak se pod hasičskou zbrojnicí sešlo velké množství návštěvníků. Bylo jich téměř dvě stovky, převážně dospělých. Vytvořená hranice z větví a jiného dřevního odpadu pořádně hořet začala až po hodině. Děti se na cvičišti i v okolí ohně po celou dobu dobře bavily. Ocenění v podobě pamětního listu a sladkostí se od vedení města dočkalo dvanáct dětí přistrojených za čarodějnice. U stánku s občerstvením si přišli na své i rodiče. Byl to příjemně strávený podvečer a poslední návštěvníci se rozcházeli až v deset hodin večer.

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality, Aktuality 2019. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.