Taneční zábava – Rebel + Telegraf rock

 Po roční odmlce jsme uspořádali taneční zábavu na letním parketě v Habrech. Plánování komplikovala neustále měnící se protiepidemická opatření, přesto se celou akci podařilo uskutečnit. Na první letošní taneční zábavu, která se konala dne 24. 7., si našlo cestu na 300návštěvníků, kterým přálo krásné počasí. O hudební stránku celé akce se postarala předkapela Rebel a hlavní kapela Telegraf rock. Děkujeme všem návštěvníkům, kteří nás přišli podpořit a vydrželi do brzkých ranních hodin. Dále patří také velké poděkování organizátorům za hladký průběh.                                                                                                
ŠK

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality 2021. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.